OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: All
pa: ਸਭ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ
