OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Author
pl: Autor

en: more
pl: więcej

en: Article
pl: Artykuł

en: Reset
pl: Resetuj

en: Teaser
pl: Skrót

en: Email Address
pl: Adres Email

en: All
pl: Wszystko

en: Address
pl: Adres

en: Desc
pl: Malejąco

en: Job Title
pl: Nazwa stanowiska

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Profile
pl: Profil

en: Defaults
pl: Domyślne

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Caption
pl: Podpis

en: Video
pl: Wideo

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Biography
pl: Biografia

en: Organization
pl: Organizacja

en: Context
pl: Kontekst

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Blog Post
pl: Wpis na blogu

en: Sort By
pl: Sortowanie

en: Asc
pl: Rosnąco
