OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Author
fa: نویسنده

en: more
fa: بیشتر

en: Article
fa: مقاله

en: Reset
fa: اعاده

en: Teaser
fa: خلاصه

en: All
fa: همه

en: Media
fa: رسانه

en: Desc
fa: نزولی

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Caption
fa: عنوان

en: Video
fa: ویدیو

en: Apply
fa: تایید

en: Context
fa: زمینه

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
