OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Author
ps: ليكوال

en: more
ps: نور

en: Article
ps: مقاله

en: All
ps: ټول

en: Media
ps: رسنۍ

en: Caption
ps: نوم

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
