OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: more
ro: mai multe

en: Article
ro: Articol

en: Reset
ro: Resetează

en: All
ro: Toate

en: Address
ro: Adresă

en: Desc
ro: Descendent

en: Profile
ro: Profil

en: Defaults
ro: Implicite

en: Features
ro: Caracteristici

en: Caption
ro: Legendă

en: Apply
ro: Aplică

en: Full Name
ro: Nume complet

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
