OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Author
se: Čálli

en: Teaser
se: Ingreassa

en: All
se: Buot

en: Video
se: Filbma
