OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Author
sk: Autor

en: more
sk: viac

en: Article
sk: Článok

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: All
sk: Všetky

en: Media
sk: Médiá

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Profile
sk: Profil

en: Defaults
sk: Predvolené

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Caption
sk: Popis

en: Apply
sk: Použiť

en: Organization
sk: Firma

en: Context
sk: Kontext

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Sort By
sk: Triediť podľa

en: Asc
sk: Vzostupne
