OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Author
sl: Avtor

en: more
sl: več

en: Article
sl: Članek

en: Reset
sl: Ponastavi

en: All
sl: Vsi

en: Profile
sl: Profil

en: Context
sl: Kontekst
