OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Author
sq: Autori

en: more
sq: tjetër

en: Reset
sq: Rifillo

en: All
sq: Të gjitha

en: Blog
sq: Ditari

en: Profile
sq: Profili

en: Context
sq: Konteksti
