OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Author
sv: Författare

en: more
sv: mer

en: Article
sv: Artikel

en: Reset
sv: Återställ

en: Teaser
sv: Ingress

en: Email Address
sv: E-postadress

en: All
sv: Alla

en: Address
sv: Adress

en: Desc
sv: Fallande

en: Blog
sv: Blogg

en: Profile
sv: Profil

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Features
sv: Funktioner

en: Caption
sv: Bildtext

en: Photo
sv: Foto

en: Apply
sv: Applicera

en: Organization
sv: Organisation

en: Context
sv: Sammanhang

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Sort By
sv: Sortera på

en: Asc
sv: Stigande
