OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Blog
ta: வலைப்பு

en: Profile
ta: விபரக்கோவை
