OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: more
ta: மேலும்

en: Article
ta: கட்டுரை

en: Reset
ta: மீளமை

en: All
ta: எல்லா

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Blog
ta: வலைபதிவு

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Defaults
ta: இயல்புநிலைகள்

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Context
ta: சூழல்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
