OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Article
ug: ماقالە

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Media
ug: مېدىيا

en: Address
ug: ئادرېس

en: Blog
ug: بلوگ

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Caption
ug: تېما

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Sort By
ug: تىزىش
