OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Author
uk: Автор

en: more
uk: ще

en: Article
uk: Стаття

en: Reset
uk: Скинути

en: Teaser
uk: Анонс

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: All
uk: Все

en: Media
uk: Медіа

en: Address
uk: Адреса

en: Desc
uk: Спад

en: Job Title
uk: Посада

en: Blog
uk: Блоґ

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Profile
uk: Профіль

en: Defaults
uk: Умовчання

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Author(s)
uk: Автор(и)

en: Features
uk: Властивості

en: Caption
uk: Підпис

en: Video
uk: Відео

en: Photo
uk: Фото

en: Apply
uk: Застосувати

en: Biography
uk: Біографія

en: Organization
uk: Організація

en: Full Name
uk: Повне ім'я

en: Context
uk: Контекст

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Blog Post
uk: Допис блоґу

en: Sort By
uk: Впорядкувати за

en: Asc
uk: Зрост

en: Latest blog posts
uk: Останні дописи блоґу
