OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (31 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Author
vi: Tác giả

en: more
vi: thêm

en: Article
vi: Bài viết

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Teaser
vi: Bản tóm lược

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: All
vi: Tất cả

en: Media
vi: Phương tiện

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Job Title
vi: Tên nghề

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: Defaults
vi: Các mặc định

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: Author(s)
vi: Tác giả

en: Features
vi: Tính năng

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Embedded Video
vi: Video được nhúng

en: Photo
vi: Ảnh

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Organization
vi: Tổ chức

en: Full Name
vi: Tên đầy đủ

en: Context
vi: Ngữ cảnh

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần
