OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Author
az: Müəllif

en: more
az: daha çox

en: Article
az: Məqalə

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Teaser
az: Tizer

en: All
az: Hammısı

en: Desc
az: azaldın

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Caption
az: Başlıq

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Context
az: Kontekst

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
