OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Author
be: Аўтар

en: more
be: болей

en: Article
be: Артыкул

en: Reset
be: Скінуць

en: Teaser
be: Цвялілка

en: All
be: Усе

en: Media
be: Мультымедыя

en: Blog
be: Блог

en: Profile
be: Профіль

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Features
be: Функцыі

en: Caption
be: Загаловак

en: Apply
be: Ужыць

en: Context
be: Кантэкст
