OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Author
ca: Autor

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Teaser
ca: Resum

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: All
ca: Tot

en: Media
ca: Multimèdia

en: Address
ca: Adreça

en: Blog
ca: Bloc

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Profile
ca: Perfil

en: Defaults
ca: Per defecte

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Caption
ca: Subtítol

en: Video
ca: Vídeo

en: Photo
ca: Foto

en: Apply
ca: Aplica

en: Organization
ca: Organització

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Sort By
ca: Ordena per

en: Latest blog posts
ca: Darreres entrades de blog
