OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: more
eo: pli

en: Article
eo: Artikolo

en: Reset
eo: Restarigu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Desc
eo: malkreske

en: Blog
eo: Blogo

en: Profile
eo: Profilo

en: Features
eo: Ecoj

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
