OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: more
fi: lisää

en: Article
fi: Artikkeli

en: Reset
fi: Palauta

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: All
fi: Kaikki

en: Address
fi: Osoite

en: Blog
fi: Blogi

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Profile
fi: Profiili

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Photo
fi: Valokuva

en: Apply
fi: Käytä

en: Organization
fi: Organisaatio

en: Context
fi: Konteksti

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Blog Post
fi: Blogikirjoitus

en: Sort By
fi: Lajittele
