OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: more
he: עוד

en: Article
he: כתבה

en: Reset
he: איתחול

en: Teaser
he: תקציר

en: All
he: הכל

en: Media
he: מדיה

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: Blog
he: בלוג

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Features
he: פיצ'רים

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Video
he: וידאו

en: Photo
he: תמונה

en: Apply
he: החל

en: Organization
he: ארגון

en: Context
he: הקשר

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Latest blog posts
he: פוסטים אחרונים בבלוג
