OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: more
hy: ավելի

en: Article
hy: Հոդված

en: Media
hy: Մեդիա
