OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Author
ja: 投稿者

en: more
ja: 続き

en: Article
ja: 記事

en: Reset
ja: リセット

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: All
ja: すべて

en: Media
ja: メディア

en: Address
ja: 住所

en: Desc
ja: 降順

en: Blog
ja: ブログ

en: Profile
ja: プロフィール

en: Defaults
ja: デフォルト

en: Last Name
ja: 姓

en: Features
ja: フィーチャー

en: Caption
ja: キャプション

en: Video
ja: ビデオ

en: Photo
ja: 写真

en: Apply
ja: 適用

en: Organization
ja: 会社

en: Context
ja: コンテキスト

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Sort By
ja: 並び替え

en: Asc
ja: 昇順
