OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Author
ka: ავტორი

en: more
ka: მეტი

en: Article
ka: სტატია

en: All
ka: ყველა

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Profile
ka: პროფილი

en: - All -
ka: - ყველა -
