OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Author
ne: लेखक

en: more
ne: धेरै

en: Article
ne: लेख

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Media
ne: मिडिया

en: Blog
ne: ब्लग

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Features
ne: विशेषताहरू
