OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Author
ru: Автор

en: more
ru: ещё

en: Article
ru: Статья

en: Reset
ru: Сбросить

en: Teaser
ru: Анонс

en: All
ru: Все

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Address
ru: Адрес

en: Desc
ru: По убыванию

en: Blog
ru: Блог

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Profile
ru: Профиль

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: Author(s)
ru: Автор(ы)

en: Features
ru: Особенности

en: Caption
ru: Подпись

en: Video
ru: Видео

en: Photo
ru: Фото

en: Apply
ru: Применить

en: Biography
ru: Биография

en: Organization
ru: Организация

en: Full Name
ru: Полное имя

en: Context
ru: Контекст

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Gallery Images
ru: Изображения Галереи

en: Sort By
ru: Сортировать

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Latest blog posts
ru: Новые записи в блог
