OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Author
sr: Аутор

en: more
sr: још

en: Article
sr: Чланак
