OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Author
te: రచయిత

en: more
te: మరిన్ని

en: Article
te: వ్యాసం

en: All
te: అన్నీ

en: Address
te: చిరునామా

en: Blog
te: బ్లాగు

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Full Name
te: పూర్తి పేరు

en: Context
te: సందర్భం

en: - All -
te: - అన్ని -
