OpenPublish Features (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Media
th: สื่อ

en: Address
th: ที่อยู่

en: Blog
th: บล็อก

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Video
th: วีดีโอ

en: Context
th: บริบท
