OpenQuestions (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Author
bn: লেখক

en: More
bn: আরও

en: None
bn: একটিও নয়

en: Question
bn: প্রশ্ন
