OpenQuestions (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Author
ca: Autor

en: More
ca: Més

en: None
ca: Cap

en: Main
ca: Principal

en: Node type
ca: Tipus de node

en: Question
ca: Pregunta

en: Vote
ca: Vota

en: ago
ca: fa

en: Topic
ca: Tema

en: Report
ca: Informe

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Post date
ca: Data de publicació
