OpenQuestions (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Title
de: Titel

en: Author
de: Autor

en: More
de: Weitere

en: None
de: Keine

en: Main
de: Haupt

en: Node type
de: Inhaltstyp

en: Question
de: Frage

en: Vote
de: Stimme

en: ago
de: her

en: Topic
de: Thema

en: Report
de: Bericht

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Post date
de: Beitragsdatum

en: View Disqus comments
de: Disqus-Kommentare anzeigen

en: Social links
de: Links für soziale Netzwerke

en: Your vote
de: Ihre Bewertung

en: Expertise
de: Sachverstand

en: Report type
de: Berichtstyp
