OpenQuestions (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: Question
dz: དྲི་བ།

en: Vote
dz: གདམ་ཁ།

en: Topic
dz: གནད་དོན།
