OpenQuestions (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Author
fa: نویسنده

en: More
fa: بیشتر

en: None
fa: هیچ

en: Main
fa: اصلی

en: Node type
fa: نوع گره

en: Question
fa: سوال

en: Vote
fa: رای

en: ago
fa: پیش

en: Topic
fa: موضوع

en: Report
fa: گزارش

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Post date
fa: تاریخ مطلب
