OpenQuestions (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Author
gl: Autor/a

en: More
gl: Máis

en: None
gl: Ningún

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: Question
gl: Pregunta

en: Vote
gl: Votar

en: ago
gl: fai

en: Topic
gl: Tema

en: Report
gl: Informe

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Post date
gl: Data de envio
