OpenQuestions (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Author
oc: Autor

en: More
oc: Mai

en: None
oc: Pas cap

en: Node type
oc: Tipe de nosèl

en: Vote
oc: Votar

en: ago
oc: i a

en: Topic
oc: Subjècte

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Post date
oc: Data de publicacion
