OpenQuestions (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: Question
pa: ਸਵਾਲ

en: Topic
pa: ਵਿਸ਼ਾ
