OpenQuestions (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Author
ps: ليكوال

en: More
ps: نور

en: None
ps: هېڅ يو

en: Topic
ps: موضوع

en: Report
ps: راپور
