OpenQuestions (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Author
ru: Автор

en: More
ru: Ещё

en: None
ru: Нет

en: Main
ru: Основная

en: Node type
ru: Тип материала

en: Question
ru: Вопрос

en: Vote
ru: Голосовать

en: ago
ru: тому назад

en: Topic
ru: Тема форума

en: Report
ru: Отчёт

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Post date
ru: Дата публикации

en: View Disqus comments
ru: Просмотр комментариев Disqus

en: Your vote
ru: Ваш голос
