OpenQuestions (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Author
sq: Autori

en: More
sq: Akoma

en: Question
sq: Pyetja

en: Vote
sq: Voto

en: Topic
sq: Tema
