OpenQuestions (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: More
ug: داۋامى

en: None
ug: يوق

en: Vote
ug: بېلەت تاشلاش

en: Topic
ug: تېما
