OpenQuestions (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Author
ar: المؤلف

en: More
ar: المزيد

en: None
ar: لا شيء

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: Question
ar: السؤال

en: Vote
ar: صوّت

en: Topic
ar: المناقشة

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Post date
ar: تاريخ النشر
