OpenQuestions (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Author
az: Müəllif

en: More
az: Daha çox

en: None
az: Yoxdur

en: Node type
az: Nod tipi

en: Topic
az: Mövzu

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Post date
az: Yazı tarixi
