OpenQuestions (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Author
fr: Auteur

en: More
fr: Plus

en: None
fr: Aucun(e)

en: Main
fr: Principal

en: Node type
fr: Type de nœud

en: Vote
fr: Voter

en: ago
fr: il y a

en: Topic
fr: Sujet

en: Report
fr: Rapport

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Post date
fr: Date de publication
