OpenQuestions (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Author
it: Autore

en: More
it: Altro

en: None
it: Nessuno

en: Node type
it: Tipo di contenuto

en: Question
it: Domanda

en: Vote
it: Vota

en: Topic
it: Argomento

en: Report
it: Resoconto

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Post date
it: Data di inserimento
