OpenQuestions (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Author
lt: Autorius

en: More
lt: Daugiau

en: None
lt: Joks

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Question
lt: Klausimas

en: Vote
lt: Balsuoti

en: Topic
lt: Tema

en: Report
lt: Ataskaita

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: Post date
lt: Įrašo data
