OpenQuestions (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Author
pl: Autor

en: More
pl: Więcej

en: None
pl: Brak

en: Main
pl: Główne

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: Question
pl: Pytanie

en: Vote
pl: Głosuj

en: ago
pl: temu

en: Topic
pl: Temat

en: Report
pl: Raport

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Post date
pl: Data publikacji
