OpenQuestions (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Author
ro: Autor

en: More
ro: Mai multe

en: None
ro: Nimic

en: Node type
ro: Tip nod

en: Question
ro: Întrebare

en: Vote
ro: Votează

en: ago
ro: în urmă

en: Topic
ro: Subiect

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Post date
ro: Data postării
