OpenQuestions (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Author
sk: Autor

en: More
sk: Viac

en: None
sk: Žiadne

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Question
sk: Otázka

en: Vote
sk: Hlasovať

en: ago
sk: pred

en: Topic
sk: Téma

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Post date
sk: Dátum odoslania
