OpenQuestions (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: None
th: ไม่มี

en: Question
th: คำถาม

en: Vote
th: โหวต

en: Topic
th: หัวเรื่อง

en: Post date
th: วันที่โพสต์
